Karolína SDC Bratislava
 Slovensky  English  Deutsch 

Online registrácia na Summer Round Ride 2024

Ahoj, tu sa môžeš zaregistrovať na Summer Round Ride 2024, stačí vyplniť formulár nižšie. Po registrácii sa budete môcť znova prihlásiť, skontrolovať svoju registráciu a objednať si ďalšie položky, ak sú ešte dostupné.

Je možné zaregistrovať viac ľudí naraz. Takto môže skupina účastníkov zaplatiť spoločne a tým ušetriť na bankových poplatkoch.

Tento registračný formulár pokrýva najpravdepodobnejšie formy registrácie. Ak je v tvojej registračnej požiadavke niečo neobvyklé, môžeš nám o tom napísať odkaz (políčko na odkaz je na konci registračného procesu), alebo nás môžeš informovať na adrese srr@karolina.sk.

Počet doteraz zaregistrovaných platiacich tanečníkov: 36 z 40.

Meno:*
Priezvisko:*
Prezývka:
E-mail:*
Krajina:*
Klub:*
Kategória:*
Zoznam čakateľov:
Vstupné:
Jedlá:
Ubytovanie:*
Iné:
Účet:

Navýšenie kreditu:
EUR
Voliteľný kredit do bufetu
Spôsob platby:*
Platba spolu:
Odkaz
organizátorom:
Heslo:
... dvakrát:
Toto heslo môžeš použiť na zmenu registračných údajov neskôr. Ak nezadáš žiadne heslo, nebudú sa dať meniť registračné údaje.
Antispam:*
Odpíš kód z obrázka nižšie.

Uložením registrácie potvrdzujem, že súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov uvedených v tomto registračnom formulári občianskemu združeniu Karolína Square Dance Club, sídlo: Devínska cesta 14, 840 04 Bratislava-Karlova Ves, IČO: 30808677 a potvrdzujem, že som bol oboznámený/á s účelmi a Pravidlami spracovania osobných údajov a zároveň mi boli poskytnuté všetky informácie v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z..